Účast v taneční soutěži BWDG 2022/2023

26.07.2022

Při registraci na sezónu podzim-zima 2022:

  • do 15. srpna tým získává 20% slevu;
  • do 15. září tým získává 10% slevu;
  • do 15. října tým získává 5% slevu.

https://forum-art.com/#registrace

Vyzýváme trenéry, choreografy a pedagogy, kteří se zaregistrovali do 15. září, aby navrhli možné termíny svých workshopů:

  1. V období soutěží BWDG vyzýváme pedagogy, aby oznámili své placené workshopy. S navrhovanými avízy workshopů budou seznámeni jak čeští účastníci, tak zahraniční hosté. Při potvrzování účasti na vašich workshopech bude přidělen čas, který se neshoduje s vystoupeními vašich týmů.
  2. Během festivalů World of Youth na výletních lodích zveme pedagogy, aby oznámili své placené workshopy. Navrhovaná oznámení workshopů budou prezentována jak českým účastníkům, tak zahraničním týmům. Po potvrzení účasti na vašich workshopech bude přidělen čas, který se neshoduje s výkonem vašeho týmu. Pro všechny týmy a trenéry se skupinami 10+1 je zdarma poskytován workshopový prostor na výletních lodích.
  • vedoucí (vedoucí s týmem od 20 lidí), který naverboval skupinu pro workshop na období festivalu World of Youth, získává kompletní servis a ubytování ve 3/4lůžkové kajutě zdarma.
  • vedoucí (vedoucí s týmem od 25 lidí), který naverboval skupinu na workshop na období festivalu World of Youth, získává kompletní servis a ubytování ve 2lůžkové kajutě zdarma.
  1. Vedoucí, který se předem přihlásil k účasti týmu v soutěži BWDG, si může objednat workshop zahraničního nebo českého trenéra. Po ujasnění možností konání workshopu se organizátoři soutěže dohodnou na podmínkách podpory vedoucích týmů a konání samotných akcí.


Chcete-li uspořádat váš workshop nebo si chcete objednat pro svou skupinu, vyplňte krátký formulář:

https://forum-art.com/#registrace