Festivaly na výletních lodích „Svět mládeže“

Festivaly na výletních lodích

„Svět mládeže“

O festivalech na výletních lodích:

Festivaly na výletních lodích „Svět mládeže“ – Jedinečné festivaly, které poskytují příležitost předvést tvůrčí úspěchy veřejnosti z celého světa v nejprestižnějších divadlech luxusních výletních lodí. Vystupujte před 2000 diváky na stejném pódiu s takovými hvězdami jako Cirque du soleil (Cirque du Soleil).

Uskutečnit oznámení v 7 jazycích s nejprofesionálnějším světlem a zvukem a získat hodnocení odborné poroty je důstojným cílem pro ambice tvůrčích týmů.

Podmínky festivalu jsou bezkonkurenční:
Navštivte 3-5 zemí – nejkrásnější kouty planety bez únavného cestování a zároveň využijte služeb a luxusu 5* výletní lodi po celou dobu festivalu.

Čas budete trávit relaxací v bazénech a vířivce, fitness, sauně, účastí na denních zábavních programech nebo večerních programech či diskotékách.

Stravování na lodi NON-STOP s vylepšeným bufetem, snídaně, obědy a večeře. Na večeři mají účastníci festivalu svá místa v elegantní restauraci s 5* obsluhou a výběrem ze 4 chodů každého chodu: studené a teplé občerstvení, hlavní chod a dezert.
Ubytování v pohodlných kajutách s plnou palubní službou, s oknem nebo bez okna, s balkonem nebo bez – budete stejně pohodlně a příjemně odpočívat.

Budoucí festivaly, kterých se zúčastní:

Termíny:

27.02.-09.03.2023

Výletní loď:

Cruise liner MSC Lirica ****

Trasa plavby:

Janov (Itálie) – Marseille (Francie) – Barcelona (Španělsko) – Tanger, Casablanca (Maroko) – Ceuta, Malaga, Alicante (Španělsko) – Janov

Termíny:

22.05.-29.05.2023

Výletní loď:

Výletní loď MSC SeaView *****

Nová loď
Druhá loď třídy Seaside. Jeho cílem je především přinášet hostům moře více než kdy předtím
díky 360° promenádě kolem lodi.

Trasa plavby:

Janov (Portofino) (Itálie), La Spezia (Cinque Terre) (Itálie), Civitavecchia (Řím) (Itálie), Palma de Mallorca (Is. Baleari) (Španělsko), Barcelona (Španělsko), Cannes (Azurové pobřeží) (Francie), Janov (Portofino) (Itálie)

Termíny:

02.06.-06.06.2023

Výletní loď:

Cruise liner MSC Orchestra ***+

Trasa plavby:

Janov (Portofino) (Itálie), Marseille (Provence) (Francie), Ibiza (Is. Baleari) (Španělsko), Barcelona (Španělsko), Janov (Portofino) (Itálie)

Termíny:

02.07.-09.07.2023

Výletní loď:

Cruise liner MSC Opera ***+

Trasa plavby:

Janov, (Itálie); Marseille, (Francie); Barcelona, ​​(Španělsko); La  Goulette, (Tunisko); Palermo, Neapol, Janov, (Itálie)

Pravidla festivalu:

Nominace:

 • Choreografie
 • Orchestry a instrumentální soubory
 • Sbory a vokální soubory
 • Divadla
 • Cirkusová a sportovní představení
 • Umění

Systém hodnocení:

V porotě jsou profesionální umělci, umělecký ředitel vložky, producenti, casting manažeři MSC a organizátoři festivalu.

Události a služby během festivalu:

1. Přípravný a organizační servis festivalu

2. Organizace vystoupení během festivalu

3. Vyhlášení během festivalu.

4. Památné dárky.

5. Organizace soutěže nebo Master klasu .

7. Předávání diplomů a dárků, medailí.

8. Fotografie a videa během festivalu.

9. Flash mob během festivalu.

10. Česky mluvící doprovod po celou dobu festivalu

Pro vítěze je jako bonus poskytován: 1 nebo 2 exkurze zdarma.

Věkové kategorie ve všech kategoriích:

 1. věková kategorie 6-9 let
 2. věková kategorie 10-12 let
 3. věková kategorie 13-15 let
 4. věková kategorie 16-19 let
 5. věková kategorie 20-25 let
 6. věkové kategorie nad 25 let
 7. smíšená věková kategorie

Accommodation on ship

Vnitřní kabiny „BELLA“: v kabině jsou 2 postele, spojené dohromady nebo samostatně (na vaše přání), přistýlky – skládací postele, koupelna se sprchou, telefon, TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu ( za příplatek / platbu).

Vnitřní kabina „FANTASTICA“: v kabině jsou 2 postele, spojené nebo samostatně (na vaše přání), přistýlky – skládací postele, koupelna se sprchou, telefon, TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu ( pro další / platbu). V kajutách této kategorie jsou poskytovány služby podle systému FANTASTICA: služba v kajutách 24 hodin (rozvoz zdarma), služba objednání snídaně v kajutě (snídaně a rozvoz zdarma), 50% sleva na fitness kurzy (například jóga) a osobní trenér (je-li k dispozici)), speciální akce pro děti: herní výuka základních frází v cizích jazycích a kulinářská mistrovská třída „od šéfkuchaře“ (je-li k dispozici) *

Kabina s oknem „BELLA“: v kabině jsou 2 postele, spojené nebo samostatně (na vaše přání), přistýlky – skládací postele, koupelna se sprchou, telefon, TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, klimatizace, bezdrátové připojení Internet (za příplatek / platba).

Kabina s oknem „FANTASTICA“: v kabině jsou 2 postele, spojené nebo samostatně (na vaše přání), přistýlky – skládací postele, koupelna se sprchou, telefon, TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, klimatizace, bezdrátové připojení Internet (za příplatek / platba). V kajutách této kategorie je poskytována služba podle systému FANTASTICA: služba v kajutách 24 hodin (rozvoz zdarma), služba objednání snídaně v kajutě (snídaně a rozvoz zdarma), 50% sleva na kurzy fitness (například jóga) a osobní trenér (je-li k dispozici)), speciální akce pro děti: herní výuka základních frází v cizích jazycích a kulinářská mistrovská třída „od šéfkuchaře“ *, pokud je k dispozici

Kabina s balkonem „BELLA“: v kabině jsou 2 postele, spojené nebo samostatně (na vaše přání), přistýlky: rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, telefon, TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za příplatek / platbu).

Kabina s balkonem „FANTASTICA“: v kabině jsou 2 postele, spojené dohromady nebo samostatně (na vaše přání), rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, telefon, TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu ( za příplatek). V kajutách této kategorie jsou poskytovány služby podle systému FANTASTICA: služba v kajutách 24 hodin (rozvoz zdarma), služba objednání snídaně v kajutě (snídaně a rozvoz zdarma), 50% sleva na fitness třídy a osobního trenéra (je-li k dispozici), speciální akce pro děti: herní studium základních frází v cizích jazycích a kulinářská mistrovská třída „od šéfkuchaře“ (je-li k dispozici)

 • Ubytování v kabině vybrané kategorie
 • Přístavní poplatek
 • Voda, čaj, káva z automatů v restauraci bufet 24 hodin
 • Jídlo v restauraci formou bufetu: ranní snídaně, snídaně, občerstvení v pizzerii, obědy, večeře, noční občerstven
 • Stravování v restauraci a la carte: snídaně, večeře bez nápojů (volitelné)
 • Zábavné aktivity na palubě (večerní představení v divadle, živá hudba v barech a saloncích, animované představení, diskotéka)
 • Návštěva všech veřejných prostor lodi včetně knihovny, bazény, jacuzzi, dětský vodní park, posilovna;
 • Sportovní hry: Stolní tenis, minigolf, shuffleboard;
 • Služby pečovatelů a animátorů pro děti pěti věkových skupin v mini klubech-od 6 měsíců do 17 let;
 • Přeprava zavazadel v přístavech zahájení a ukončení plavby;
 • Použití plavidel pro přistání a přistání v přístavech, kde vložka není kotvící do přístavu;
 • Služby doprovodu skupiny na lodi – zástupce festivalového organizačního výboru
 • Speciální diplomy a Pamětní dárky
 • Festivalová soutěž / Gala koncert na palubě a slavnostní předávání cen.
 • VIP setkání pro vedoucí týmů s organizátory festivalu
 • Servisní poplatek na lodi, je možné zaplatit 90 dní před začátkem festivalu 50%, nebo 100% na recepce
 • MSC–pojistka, včetně COVID–položky.
 • Doprava tam a zpátky.
 • Dodateční prohlídky (Vítězi festivalu 1/2 prohlídky dostávají zdarma, zaleží od festivalu)

Přihláška pro Svět mládeže

3 + 0 = ?

© Copyright 2022 - forum-art.com