Děkujeme všem účinkujícím 30.10.2021

2.11.2021

Děkujeme všem účinkujícím za nádherné výkony, které jsme měli štěstí vidět v Praze 30.10.2021

Skvělou náladu nám velkoryse dodávali, jak nejmenší účastníci, tak i děti, junioři, teenageři a dospělí. Sportovní hala Královských Vinohradů se vícekrát projela potleskem díky výkonům v různých věkových kategoriích.

Obrovský kus práce odvedli choreografové, trenéři a učitelé v následujících nominacích:

Disco, Contemporary, Balet, Lidový tanec, Mažoretky, Scénický tanec, Show dance, Zumba, Aerobik, Cheerleading dance, Street dance.

Zaujaly také, velkolepý výběr startovních čísel a kostýmů.

Autoritativní mezinárodní porota ve složení:

  • Dávid Jendrušák (Slovensko)
  • Alex Kamen (Německo)
  • Anastasia Adeeva (Česko)
  • Katerina Radionova (Ukrajina)
  • Miroslava Pešíková (Česko)

Zaznamenala rostoucí úroveň tanečního umění dětí a mládeže ve všech směrech.

Best World Dance Group posuzuje online a všichni účastníci a diváci okamžitě vidí výsledek vystoupení a hodnocení každého člena poroty.

Soutěž Best World Dance Group je založena na maximální transparentnosti poroty, akreditovaného CID a UNESCO. Diplomy BWDG jsou prestižním hodnocením v České republice a uznávaný i na mezinárodním úrovně.

Vítězové získali granty na účast na festivalu Sympathy of Europarks v Disneylandu.

Celá taneční akce proběhla skvěle. Soutěž Best World Dance Group ukázala vysokou úroveň tanečního umění v 10 tanečních nominacích a 5 věkových kategoriích.

Zvláštní Soutěžní atmosféru vytvořil Workshop Pop tance od člena poroty Alexa Kamená  a slavnostní předávání cen. Medaile, diplomy, poháry a granty předali přímo členové poroty všem týmům a účastníkům.

Cílem Best World Dance Group je, prostřednictvím soutěže, objevovat talentované účastníky a pedagogy. Propagovat je na mezinárodní úrovni a zajišťovat pro ně vystoupení na nejprestižnějších pódia.

Děkujeme divákům, rodičům a sponzorům, kteří přišli podpořit své děti nebo oblíbené týmy a sólisty.

Omlouváme se za hodinové zpoždění soutěže z důvodu technických potíží online rozhodování, ceníme si vašich rad a doporučení a určitě je v budoucnu využijeme.

Organizační tým soutěží Best World Dance Group.