Pořadateli tábora

Pořadateli tábora

Program a výuku letního kempu zajištuje nadační fond European Youth Forum,

Sídlo: Tatarkova 733/2, Haje, 14900, Praha 4.

IČ: 06333661

Nadační Fond  vychází ze zkušenosti podpory účasti žáků sportovních škol, uměleckých škol a konzervatoří, a zájmových spolku a kroužku středních škol působících na území České Republiky, státu Evropské Unie a dalších států, popř. jejich pedagogů na soutěžích, festivalech, soutěžních přehlídkách v České Republice, státech EU a dalších států.

Nadační Fond pravidelně organizuje Mezinárodníc hudebních a tanečních soutěžní festivaly v ČR a EU ( Podzimní pohádka, Zimní pohádka, Svátek jara, Kvetoucí Česko, Stříbrný hlas, Česka pohádka, Metamarfoze zámků, Duha, Svátek času, Sympatie Europarků – evropské turné nadaných mladých umělců)

Podporuje stáže ZUŠ a zájmových spolků a kroužků, a konzervatoří působících na území České Republiky, státu Evropské Unie a dalších států na odpovídajících pracovištích teoretické nebo praktické výuky v zahraničí.

Neustále vytváří vhodné tvůrčí prostředí pro setkávání mladých umělců a sportovců na mezinárodní úrovni na území České republiky. Iniciuje spolupráci mezi kulturními činiteli vedoucí k prohloubení multikulturního dialogu a znalostí vzájemné historie a kultury

Ubytování organizuje cestovní agentura Forum Art s.r.o.

Sídlo: Pražská 810/16, Hostivař, 102 00 Praha.

IČ: 06772447

V čele společnosti stoji Mgr. Anastasia Adeeva, která má již dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu.  Zároveň má dlouholeté zkušenosti s organizací dětských zájmových aktivit, podílí se na podpoře talentované mládeže společně s Disneylandem.

Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT

Forum Art  se zaměřuje na  iniciativní skupinovou turistiku pro děti a mládež. Nabídka dnešní agentury  je  velmi široká, snaží se pokrýt potřeby a očekávání všech zákazníků. Strategií  Forum Art s.r.o. je výběr a nabídka takových míst a produktů, u kterých jsou lokality a ubytovací kapacity komplexně zaměřeny svými službami i vybavením na dětí a mládež.

Stravování  stravovacím zařízením v areálu tábora

je profesionální celoroční  zajištěno. Kuchyně e  samostatná  ,samoobsluhová  jídelna  nebo  restaurace sou pro stravovaní děti (popis areala ).

Jazyková výuka – Concorde International

Garantem jazykové výuky angličtiny během letního Best World Forum Camp je jedná z nejlepších jazykových škol v Anglii  –  Concorde International, Canterbury.

Škola Concorde International má již více než čtyřicetiletou tradici, a byla založena v roce 1972. Škola je  akreditována British Council a je členem ARELS. Jazyková škola Concord International nabízí širokou škálu programů, které jsou vhodné pro děti a mládež.

Jsme oficiální partner  školy, která zajištuje vyučující a výukové materiály pro všechny účastníky.

Napište nám

    © Copyright 2022 - forum-art.com