Forum CAMP

Angličtiny

Díky zábavné formě výuky
se děti přirozeně zapojují do konverzace
s rodilými mluvčími

Ruštiny

a

Tábory s výukou

Přejít

Tanec, malovani
a zdokonalení
počítačových
znalostí

Přejít

Mezinárodní projekt
v Disneyland Paris

“Sympatie Europarku”
ve francouzském Disneylandu

Přejít

Forum Art – je mladá společnost působící od roku 2018, která byla založena na základě dvacetiletých profesionálních zkušenostech na mezinárodním trhu, s cílem rozšíření nabídky aktivních programů pro české  děti a mládež. Naším hlavním cílem je umožnit dětem a mládeži předvést svůj talent dnes a tady v současné moderní době.

Na základě  úzké spolupráci s Disneylandem @ Pařížem, Gardaland parkem a Mirabilandia parkem, máme již zkušenosti s organizací školních zájezdů a zajištění hladkého průběhu autorských programů. Díky zmíněnému projektu máme možnost podpory mládeže na mezinárodní úrovni. Zároveň partnerství s jazykovou školou umožňuje prohloubené studium angličtiny nebo ruštiny během letních prázdnin pro děti a mládež od 8 do 17 let.

 

1). FORUM CAMP #1 – Kategorie komfort

Lokalita: Jihočeský kraj /  Jezero Lipno

Okolí tábora nabízí vynikající přírodní terén pro turistiku a příležitost poznat nedotčenou krásu přírody. Je zde nástupní místo na červeně značenou trasu KČT. Obdivovatel kultury a historie si přijde na své při výletech do okolí tábora. Např.: Český Krumlov- okresní město, zapsané do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Ubytování:  Komfortní ubytování ve  čtyřlůžkových táborových domcích (kompletně vybavené, sprcha, WC, vytápěno elektrickými přímotopy), nebo na pokojích v hlavní budově

Součástí ubytovacího areálu  je fotbalové hřiště, nohejbalové -volejbalové hřiště, klubovna, venkovní ohniště, Bowling, INFRA sauna, šipky, biliard, stolní fotbálek, velkoplošný projektor.


Stravování: strava je zajištěna 5 x denně, formou servírované plné penze a pitný režim.

TERMÍN 04.07-11.07 11.07-18.0718.07-25.0725.07-01.08
CENA 6750 Kč 6750 Kč 6750 Kč 6750 Kč

Ceny jsou platné na základě závazné přihlášky do 15.5.2020. Zálohová platba musí být provedena do 30. 05. 2020, nedojde-li k dalším zákonným omezením.

2). FORUM CAMP #2 – Kategorie komfort

Lokalita: Jihočeský kraj / České Budějovice

Tábor se nachází v klidném prostředí campusu. Nabízí vynikající možnost, jak příměstského tak i pobytového tábora.

Samotné České Budějovice  – město krásně poslouží jako výjezdová stanice, ale dokáže i pobavit. Pro děti je ve městě několik dětských zábavních center, 2 multikina, zarelaxovat si můžete na plaveckém stadionu s novou vířivkou, saunou nebo skokanskou věží a tobogánem. Za  poznáním lze vyrazit do hvězdárny nebo místních muzeí (motorky, karety, Černá věž). Krásny městský park, který je součást tábora, nabízí krásné procházky, sportovní aktivity venku (jízda na kolech, běhání atd.)

Kola se dají přivést sebou za poplatek, nebo půjčit. Nedaleko Budějovic je například i Třeboň, Týn nad Vltavou s muzeum vltavínů a loutek, Bechyně a Český Krumlov – okresní město zapsané do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Ubytování: 2 až 3 lůžkové samostatné pokoje, se sociálním zařízením na patře (na 8 pokojů 4 toalety + 4 sprchy)


Stravování: strava je zajištěna 5x denně, 3x kvalitní samoobslužné stravování a pitný režimem + 2x svatča (1x krat ovocna).

TERMÍN04.07-11.0711.07-18.0718.07-25.0725.07-01.0801.08-08.0809.08-18.0818.08-28.08
CENA 6750 Kč 6750 Kč 6750 Kč 6750 Kč 6590 Kč 7690 Kč8240 Kč

Ceny jsou platné na základě závazné přihlášky do 15.5.2020. Zálohová platba musí být provedena do 30. 05. 2020, nedojde-li k dalším zákonným omezením.

3). FORUM CAMP #3 – Kategorie ekonom

Lokalita: Jihočeský kraj / Hluboká nad Vltavou

Tábor  se nachází v příjemném a tichém prostředí u rybníka v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Lokalita Hluboké nad Vltavou je velmi oblíbeným turistickým cílem. V okolí se nachází řada historických a přírodních památek – zámek Hluboká nad Vltavou, Karlův Hrádek, Holašovice, Bechyně, zámek Netolice, Třeboň, přehrada Hněvkovice, Blanský les, Hlubocká obora, ZOO Ohrada, Lovecký zámek a další.

Ubytování: Ve 2-3 až čtyřlůžkových táborových chatkách  (Chata 2-3 lůžková bez zvláštního vybavení) nebo v čtyřlůžkových bungalovech a chatach ( je možnost připlatit si za bungalov který je vybaven koupelnou s WC teplou vodou, kuchyňkou a lednicí) . Použití sprch a umýváren, teplá voda, využívání automatické pračky v centrální budově v chatkách  nebo využívání teplé / studené vody, WC, teplou vodou, v chatách a bungalovech (podle typu chaty).


Stravování: strava je zajištěna 5 x denně, kvalitní samoobslužné stravování a pitný režim.

TERMÍN04.07-11.0711.07-18.0718.07-25.0725.07-01.08
CENA Chaty 4990 Kč 4990 Kč 4990 Kč 4990 Kč
CENA Bungala 6590 Kč 6590 Kč 6590 Kč 6590 Kč

Ceny jsou platné na základě závazné přihlášky do 15.5.2020. Zálohová platba musí být provedena do 30. 05. 2020, nedojde-li k dalším zákonným omezením.

4). FORUM CAMP #4 – Kategorie ekonom

Lokalita: Jihočeský kraj / Český Krumlov

Táborové letní středisko se nachází na Šumavě, mezi Českým Krumlovem a lipenským jezerem. Návštěvníci ocení krásné kopcovité prostředí Šumavy, jehličnaté lesy a především nedotčenou čistou přírodu.

K pohodě a bohatému vyžití  slouží bazén 10×19 metrů, dětský bazén, dvě volejbalová hřiště, jedno fotbalové hřiště, dva stoly pro ping-pong, velká trampolína, houpačky, kolotoč, dětský koutek se skluzavkou a pískovištěm, painballové hřiště, prostor pro petang.

Dva kamenné krby s vlastní pergolou, každý na jiném konci areálu. Přírodní ráz celého areálu je umocněn mnoha stromy, keři a květinami.

Ubytování: Ubytování v chatkách nebo srubové ubytovny v pokojích od dvou do šesti lůžek. Každá ubytovna má své sociální zařízení a terasy s posezením. Ubytovaní v chatkách mají k dispozici společná sociální zařízení a sprchy.


Stravování: strava je zajištěna 5x denně, kvalitní samoobslužné stravování a pitný režim.

TERMÍN09.08-18.0818.08-28.08
CENA5990 Kč 6500 Kč

Ceny jsou platné na základě závazné přihlášky do 15.5.2020. Zálohová platba musí být provedena do 30. 05. 2020, nedojde-li k dalším zákonným omezením

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vám a Vašim dětem nabídli možnost trávení volného času na našich letních dětských Best Forum CAMPECH, které jsme pro letošní rok připravili. Jedná se o letní táborové pobyty s autorským konceptem pro děti a mládež mající zájem o tanec aneb jazyky od 8 do 17 let.

Kvůli školním povinnostem má každé dítě omezený prostor pro své koníčky, natož aby měly čas objevovat své nadání v nových odvětvích. Proto každý účastník si zvolí sám, zda se chce víc věnovat tanci, jazykům nebo získat znalosti z digitálního prostředí.

Jako jeden z mála táborů nabízíme volitelný jazykový intenzivní kurz s možností získání certifikátů.

Pečlivě rozvržený denní program má prostor pro pohybové aktivity, zábavu, pohodu, legraci, volný čas, výlety a další. Náplň programu je přesně nachystaný tak, aby děti nebyly fyzicky přetěžovány.

Ahoj chlapci a děvčata!

Už jste byli na nějakém letním táboře? A bavilo vás to tam? Také jste hráli spoustu her, soutěžili ve všem možném, hráli míčové sporty, měli celotáborovou noční bojovku? Nebo jste se tam nudili?

A co že byste to letos zkusili u nás?

Pokud čekáte, že spíme ve stanu a nudíme se, tak to teda rozhodně nejsme.  Máme krásný areál, bydlíme v chatičkách nebo budově, kde je veškeré sociální vybavení.

Důležité je každý den chodit na dopolední program kde budete mít možnost si vybrat, co vás nejvíc baví:

Otevřete si dveře  do prostředí digitálních technologií,

Rozšifrují svět jedniček a nul. Poradíme Vám, jak rozjet svůj vlastní blog, nebo  se zapojit se do mezinárodního media projektu (například si udělat vlastní webové stránky).

Baví vás tanec a chcete zkusit i nové taneční styly?

Neváhejte vyrazit na tábor se svojí taneční skupinou nebo školou. Získáte nové zkušenosti a zúčastníte se workshopů  pro účinkování v soutěžích Best World Dance Group. Kde budete vedeni těmi nejlepšími trenéry a choreografy, kteří jsou zároveň i uznávané porotci na mezinárodních soutěžích.

Baví vás kreslit a malovat,

Ale ne vždy máte prostor pro tvoření během školního roku? Podpoříme Vaše ambice, a dotáhneme to společně  až k mezinárodní vernisáži nebo konkurzu. Vy jste jedineční, tak se nebojte ukázat!

I výuka jazyků může být zábavná!

Na výběr máte angličtinu nebo ruštinu bez nudných pravidel ale v zážitkově formě. Dokážeme společně konverzovat i a získáte spousty nových znalostí dle svojí úrovně, a zároveň poznáte spoustu nových kamarádu.

Odpoledni program je vždy celotáborový, a každý se může prezentovat a být nejlepším ve svém zaměření!

A to není zdaleka všechno, co se můžeš zažít nebo naučit během jediného turnusu.

Nech se překvapit a zažij nejlepší s kamarády na FORUM CAMPU!

Bereme Vás Vážně, tak neztrácej čas a zapoj se do mezinárodního projektu ještě dnes!

Čeká nás další společná cesta do pařížského Disneylandu!

Už se  na vás moc těšíme!

 • Plná penze

  5x denně a celodenní pitný režim
 • Možnost diet

  bezlepková, mléčná, vegetariánská, fitness
 • Zajištěn dětský lékař

  s předepsaným odborným vzděláním
 • Nabitý program

  Tanci, jazyky, digitál, atd.

V průběhu tábora jsou zajištěny hygienické podmínky. Během Best Forum CAMPU je zajištěná plná penze, která je dle předpisů pro účastníky 5x denně s celodenním pitným režimem.
Také pro tábor, po zdravotní stránce je zajištěn smlouvou o zdravotní péči s praktickým dětským lékařem, který v průběhu všech letní táborů zajištěn zdravotníkem s předepsaným odborným vzděláním.

Stravování:

 • strava 5x denně  (snídaně, oběd, 2x svačina, večeře)
 • celodenní pitný režim
 • možnost diet (bezlepková, mléčná, vegetariánská, fitness) po domluvě*

Jazykový letní tábor

Výuka ruštiny nebo angličtiny:

Výuku vedou výhradně kvalifikovaní rodilí mluvčí ze zemí, kde je ruština nebo angličtina úředním jazykem. Jedná se o lektor/y/ky, kteří mají zkušenosti v práci s dětmi, vyučují v České republice na vysokých, středních či základních školách.

Jazyky se na našem táboře učíme téměř každé dopoledne. Lekce trvají 3–4 hodiny, vyučovací doba je závislá na fyzické únavě dětí. Pokud to počasí dovolí, učíme se v přírodě – na louce nebo v lese, před deštěm býváme nuceni schovat se v zastřešených prostorách.

Ve výuce se snažíme o individualizovaný přístup k dětem. Vycházíme z jejich věku, zájmů a dosažené úrovně znalosti jazyků. Podle těchto kritérií je rozdělujeme na skupinky čítající kolem 10 -13 dětí, v nichž se pak učí.

Komunikace a praktické využití jazyků

Při výuce klademe důraz na komunikaci a praktické využití ruštiny nebo angličtiny. To ovšem neznamená, že bychom rezignovali na gramatiku – vždyť bez její znalosti komunikovat nelze.

S rozvojem komunikačních dovedností pomáhá rodilý mluvčí, který se našeho kempu účastní, a je na táboře pořád, například i během odpoledních aktivit. Dětem pomáhá s přízvukem a umožňují jim ruštinu/angličtinu zažít jako skutečný dorozumívající prostředek.

Program:

Dopoledne se věnujeme (dle zaměření) intenzivnější výuce ruštiny nebo angličtiny, která probíhá v malých skupinách a kde se děti učí nové fráze, slovíčka, prohlubují také znalosti gramatiky.

K odpoledním programu patři snadná komunikace v z zvoleném jazyce jako:

 • Anglický/rusky čaj, Anglický/Rusky Detektiv;
 • Naš Zpravodaj z různých časti Světa Online;
 • Show Hvězd, Červeny Koberec Hollywoodu, Broadway muzikál.

Jazyku jsou zasvěceny i některé večerní programy nebo jejich části. Během turnusu se vždy koná jazykový soutěž, kde mohou děti změřit své síly v tom, co se během svého pobytu na táboře naučily.

Nejlepší účastnicí získávají pamětní diplomy a medaile. Vítězové táborových soutěží získávají možnost účasti v mezinárodních programech.

Absolutní vítěz získává voucher (poukaz) do Disneylandu!

Volný čas mezi dopolední výukou a každodenní taneční lekcí vyplňují různorodé workshopy či sportovní aktivity. Samozřejmě přijde řada i na táborák nebo na diskotéku. Nechybí ani koupání v bazéně nebo celodenní výlet.

Taneční tábor – Best World Dance Camp

Program

Na tanečním táboře se děti účastní výuky různých tanečních stylů.

Tanci jsou zasvěceny i některé večerní programy nebo jejich části. Během turnusu se vždy koná taneční soutěž, kde mohou děti změřit své síly v tom, co se během svého pobytu na táboře naučily.

Každý účastník tábora si navíc může vybírat z bohatého doplňkového programu, do něhož spadá např.: herectví, výtvarný atelier, výuka angličtiny a další. Děti se mohou též účastnit hodin sportu, jejichž náplní bývá fotbal, volejbal, přehazovaná, baseball, basketball, plavání atd. Díky zkušeným lektorům a vedoucím jsme schopni přizpůsobit vedení všech aktivit aktuálním požadavkům účastníků tábora, jejich pokročilosti a věku.

Popis tábora

Jeden z nejnovějších táborů v ČR zaměřených na tanec . Tábor je vhodný, jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší tanečníky. Program je zaměřen na široké spektrum tanečních stylů (Hip-Hop, Contemporary, Dancehall, Jazz Modern), můžete si vyzkoušet i latinskoamerické tance, disco dance nebo třeba dance aerobic. Taneční lekce vedou zkušení lektoři z předních tanečních škol V ČR i zahraničí. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, gala show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

V tanečním táboře poskytují organizátoři příležitost nejen zlepšit váš oblíbený taneční směr, ale také zvládnout základy jiných, možná dříve neznámých stylů. Můžete se seznámit se s předními choreografy, najít nové přátele a podobně smýšlející přátelé.

Vítězové táborových soutěží získávají možnosti:

 • Absolutní vítěz získává voucher do Disneylandu!
 • Kurzy tance s nejlepšími trenéry
 • Mnoho oblastí doprovodných workshopu (scénický projev, herectví, dechová cvičení, strečink, improvizační techniky)
 • Seznamte se s hvězdami tance, společným galakoncertem
 • Team Sports and Mind Games

Pojďme tancovat!

Best World IT Forum Camp

Program

Dětské počítačové tábory mají kromě činností spojených s počítači samozřejmě i další doprovodný program. Jsou to různé zábavné pohybové hry na louce, v lese, ve vodě na koupališti. Pro chvíle tělesného odpočinku pak slouží Scrabble, karty, šachy, stolní hry, nebo volitelné workshopy. K dispozici je samozřejmě i sportovní náčiní  nebo taneční sál. Nicméně hlavní programovou náplní tábora jsou činnosti spojené s počítači.

Hlavním cílem je, aby si u nás děti prázdniny pořádně užili a zároveň si přirozenou formou osvojili nové znalosti, a do budoucna se zapojily do mezinárodních projektů. Mimo  to se spřátelili  s dalšími táborníky a společně se obohatili o nezapomenutelné zážitky.

Popis tábora

Jeden z nejnovějších počítačových táborů v ČR zaměřených na digitální technologie, s širokou nabídkou fakultativních tanečních nebo jazykových workshopů,  nebo výtvarných atelierů.

Jedná se o ojedinělý typ tábora, který je stejně jako ostatní naše tábory pořádané v České republice specializován na určitou oblast. Jak je patrno již z názvu, hlavní náplní tohoto tábora je práce na počítači. Počítačové tábory jsou určeny pro začátečníky i pokročilé uživatele s tím, že právě těmto zkušenostem bude přizpůsobena výuka a přístup vedoucích.

Výuka

O výuce –  IT tábora

Počítačové tábory a jejich výuka probíhá každý den v dopoledních a odpoledních hodinách, je rozdělena do několika oblastí. Tyto oblasti na sebe navazují, vzájemně se doplňují a prolínají. Výsledkem je pak určitá komplexní znalost o principu fungování, přístupu, ovládání a využívání počítače v oblastech nezbytných pro dnešního mladého člověka.

 
 • Softwarové vybavení počítače – kancelářské aplikace, operační systémy, grafické editory
  Základní síťování – seznámení se sítovými prvky, konfigurace LAN
 • Tajemství internetu a Life hacking
 • Kyberbezpečnost – Přednáška o záchraně dat
 • Zásady chování na internetu a ve hrách
 • Programování – matematický základ, C#
 • Vytváření webových aplikací HTML, CSS, Javascript, PHP

Doplňující přednášky různých témat

historie technologií, esport, údržba počítače

 • Jak se stát YouTuberem?
 • Roblox studio + tvorba her v Roblox
 • Lego Mindstorms robowars
 • Video škola – tvorba scénáře a natáčení
 • Vektorová grafika. Adobe Illustrator – tvorba firemní identit
 • Business school – základy businessu a internet marketingu

Doba určená k výuce není nijak omezena. Počítačoví lektoři jsou na táboře neustále přítomni, jsou součástí tábora a mohou se tak dětem věnovat v oblasti teorie i praxe po celý den.

Volný čas mezi dopolední výukou a každodenní lekce vyplňují rozmanité přednášky či sportovní aktivity. Dojde samozřejmě také na táborák či diskotéku. Nechybí ani koupání či celodenní výlet.

O počítačích

Každý účastník počítačového tábora si musí vzít na tábor vlastní počítač (notebook nebo stolní PC), myš, podložku pod myš a 10 m dlouhý kabel k propojení svého počítače do sítě LAN. V případě stolního PC ještě monitor a klávesnici. Na táboře budou našimi vedoucími všechny počítače propojeny do jedné sítě. Není příliš vhodné brát počítač s úplně novou instalací Windows.

V zájmu všech účastníků je, aby počítače splňovaly tuto minimální konfiguraci:
– operační systém Windows 7/8/10
– dvoujádrový procesor s taktem 2GHz nebo vyšším
– operační paměť 4 GB
– grafická karta s pamětí 512MB
– 40 GB volného místa na disku
– sluchátka
– nejnovější verze ovladačů v počítači

PROČ IT FORUM CAMP?

Znalosti a dovednosti pro budoucnost

Individuální přístup ke studiu

Aktivity na čerstvém vzduchu

Zkušení učitelé během celého dne

Bezpečnost a pohodlí

Rozmanité volitelné jazykové, taneční nebo výtvarné workshopy

Výlety a fakultativní exkurze

Přátelství a nový kamarádi

Účast v celoročních  mezinárodních projektech

Best World Forum Výtvarný Camp

Program

Dopoledne věnujeme dle zaměření na malbu a kresbu, architekturu, ilustraci a mix různých technik, řekneme si o perspektivě.  To vše a mnohem více za dohledu našeho vynikajícího týmu přátelských a milých lektorů a pedagogů. Při deštivém počasí zůstaneme v našich ateliérech. Jakmile ale vysvitne slunko, užijeme si kreslení venku!

Většinou se bude každé dítě zabývat uměleckým tvořením. Zbude dost času na sport, koupání, soutěže, bojovky, výlety a další táborové činnosti. Zároveň se všichni mohou těšit na výtvarný atelier, taneční workshopy, výuku jazyků, řadu zajímavých her a soutěží zakomponovaných do poutavého příběhu na vybrané téma. Díky našemu propracovanému programu zažijí mnoho napínavých a zábavných okamžiků a z tábora si odvezou spoustu společných zážitků.

Camp je vhodný pro děti od 8 do 15 let, skupiny tvoříme podle věku, aby se všichni výborně bavili a měli podobně staré kamarády.

Popis tábora

Jeden z nejnovějších  táborů v ČR zaměřených na výtvarnou výchovu, s širokou nabídkou fakultativních jazykových, tanečních workshopů nebo přednášky o digitálních technologiích.

Forum Camp spojuje tradiční letní pobytový tábor s kreativním a tvůrčím prostředím.

Hlavním cílem je, aby si u nás děti prázdniny pořádně užili a zároveň si  ve skupinkách svého věku získali krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučily se spoustu zajímavých výtvarných technik.

Výtvarný camp umožní každému dítěti projevit své nadání a tvořit bez zábran. Napovíme jeho uměleckému cítění a pomůžeme v hledání vlastní cesty.

Určitě jej inspiruje okolní příroda a podněty od jeho nových kamarádů a dospělých výtvarníků. Necháme jej nerušeně tvořit a jen lehce napovíme, jakou techniku kreslení a malování použít.

Výuka

Máme připraveno mnoho různých výtvarných činností. Jejich volbu ovlivní počasí, věk dětí a v neposlední řadě i jejich nálada a očekávání.

Příklad možných technik a uměleckých činností:

 • Kresba objektů
 • Malování předmětů a živočichů
 • Malování krajiny
 • Výtvarná dílna
 • Prostor pro hodiny pod vedením vlastních lektorů
 • Při deštivém počasí práce v ateliérech
 • Malování v přírodě
 • Výstava děl na závěrečné vernisáži
 • Jazyková výuka pro děti během každého turnusu
 • Volitelní taneční workshopy s předními choreografy nebo tanečníky celé republiky
 • Volitelné workshopy dle zájmu jazyky, IT, výtvarná dílna
 • Společný celotáborový program: sportovní hry, soutěže, diskotéka
 • Výlety a fakultativní exkurze
 • Čeká nás spoustu zábavy a tvorby

Výtvarný camp završíme výstavou děl na vernisáži. Kde všichni získají možnost postupu do mezinárodního projektu a zájezdu do Disneylandu.

Co s sebou na výtvarný tábor:

 • Pro tvoření je dobré starší tričko nebo zástěra
 • Vlastní tužky a jiné oblíbené kreslířské nebo malířské – nepovinné

Veškeré  materiály jsou zahrnuté v ceně tábora.

Pojďte  si společně užít kreativní léto a najít nové podobně smýšlející přátelé!

© Copyright 2020 - forum-art.com